Välkommen till Vardagsakuten!

Nu på tisdag, 8 mars, bjuder vi in till något vi kallar Vardagsakuten. Det innebär att man kommer till oss med sin hund och får tips och råd om just det man behöver hjälp med. Att vara med på Vardagsakuten kostar ingenting – nästan. Vi vill nämligen att man istället för att betala oss skänker valfri summa till Djurskyddet i Karlstad! 

Vill du vara med? Anmäl dig via bokningssystemet här på hemsidan. Det finns 20 platser. 

2 thoughts on “Välkommen till Vardagsakuten!

  • admin says:

   Hej Ancha!
   Om du vill komma på Vardagsakuten måste du anmäla dig via ”Boka kurs” längst upp i menyn. Detta gäller inte som bokning av plats tyvärr. :)
   Varmt välkommen dock! Det är inte bara du som vill träna hundmöten. :)

Kommentera

E-postadressen publiceras inte. Obligatoriska fält är märkta *